Місто на Львівщині визнано наймобільнішим в Україні: яке саме

logo


image

Дрогобич визнано найкращим містом у номінації “Мобільність” у конкурсі “Краще місто” у категорії міст до 100 тисяч населення.

Про це повідомляє пресслужба Дрогобицької міської ради.

Топ-8 архітектурних проєктів Львова, які мають з’явитися найближчим часом

Конкурс “Краще місто” проводився ГО “Центр екологічних ініціатив “Екодія”. Переможців визначали, окрім оцінювання анкет, ще й за допомогою опитування місцевого населення. 

Дрогобич  отримав відзнаку за активну роботу місцевого самоврядування у розвитку громадського транспорту, велосипедного руху та підвищенні безпеки руху, впровадження стандартів сталої мобільності.

“Ми прагнемо оптимізувати рух у місті та забезпечити максимальний комфорт для пішоходів, велосипедистів, громадського транспорту. Налагодити інфраструктуру для логістики, доставки й надання послуг. Забезпечити безпеку як пішоходам та велосипедистам, так і водіям, які пересуваються на приватних автомобілях. І найважливіше, що ми вже робимо – облаштовуємо парковки, робимо вулиці міста зручними для всіх учасників руху”, – зазначив міський голова Дрогобича Роман Москалик.

Більше про події у Львові

У місті відновлюють роботу моніторингові групи, що будуть перевіряти дотримання карантинного режиму на ринках, в магазинах, кафе та ресторанах
З 21 жовтня львів’яни можуть зробити щеплення ще в одному центрі масової вакцинації
У Львові на вулиці Горбачевського,10, почав працювати Центр обслуговування пасажирів, де можна подати документи на виготовлення пільгової транспортної картки. Перші електронні квитки почнуть видавати у листопаді.