Міжнародний економічний форум-2016 обійшовся Львівщині у півмільйона гривень

logo
63538_mizhnarodnij_ekonomichnij_forum_2016_obij.jpeg


Більшість бюджетних коштів витратили на рекламну компанію, оренду житла та закупівлю сувенірів і подарунків.

Про це йдеться у Програмі підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2016-2020 роки, за яку сьогодні на сесії Львівської обласної ради проголосували 62 депутати.

Минулого року для проведення XVI Міжнародного економічного форуму у Львові було виділено з бюджету області 72,3 тис грн на придбання для його учасниківручок, екоторб, папок, блокнотів, записників, фурнітури для бейджів, виготовлення запрошень та бейджів. Замовлення отримали такі фірми: ФОП Шегеда Д.С., ФОП Шегеда І.М., ФОП Ганиш Я.Я. та ТзОВ “Паперівка”. 

Також для проведення форуму на створення веб-сайту, його супровід, проведення онлайн-трансляціі, рекламної кампанії, розробку логотипу, перевезення учасників форуму, послуги перекладу, оренду обладнання було витрачено 419,4 тис грн.

Ці кошти отримали такі фірми: 

Як йдеться у документі: “При підготовці Міжнародного економічного форуму 8,5 тис грн було зекономлено за результатами проведення процедур державних закупівель при визначенні виконавця зі створення веб-сайту”.

Варто додати що це не остаточна вартість витрачених на проведення форуму коштів, а лише частина витрат, які зазначили в офіційних документах.

Зазначимо, у 2016 році фінансування Програми підвищення конкурентоспроможності, за кошти якої й був проведений Міжнародний економічний форум, становило 4000 тис грн. На 2017 рік депутати передбачили уже 2000 тис грн.

Програма фінансується з бюджету Львівщини.


А поділитися?