На чемпіонаті України з плавання львівські спортсмени виграли «золоті» медалі

У понеділок, 6 грудня, в Дніпрі завершився чемпіонат України з плавання. Львівські плавці Марія Городня та Георгій Лукашев в останній день змагань виграли по «золоту».

Про це інформує Відділення НОК України у Львівській області на сторінці в соціальних мережах.

16-річна Марія Городня виборола першу «золоту» нагороду. Вона тріумфувала на дистанції 800 метрів комплексним плаванням. Раніше вона здобула «срібло» на дистанції 400 метрів (вільний стиль). Наприкінці змагань виборола також бронзу на дистанції 200 метрів (вільний стиль).

17-річний Георгій Лукашев став найкращим на дистанції 1500 м (вільний стиль). На цьому чемпіонаті він здобув загалом три «золота».

Городню та Лукашева тренують Андрій Шиманський та Андрій Копетчак.

Варто зазначити, що на чемпіонаті ще одне «золото» здобув Олег Кусь (19 років). Він переміг у змаганнях на спині на дистанції 50 метрів.

Як писав «Вголос», львівський спортсмен Юрій Семко став переможцем чемпіонату України зі снукеру.

ІА “Вголос”: НОВИНИ