На цвинтарі у Львові українсько-польська делегація вшанувала пам’ять загиблих військових

logo
173638_na_cvintari_u_lvovi_ukrajinsko_polska_del.jpeg


У п’ятницю, 2 березня, міністр закордонних справ України Павло Клімкін, представники влади міста та області, а також представник Генерального консульства Польщі у Львові Мар’ян Орліковскі взяли участь у покладанні квітів до поховань Героїв Небесної Сотні та учасників АТО на Личаківському кладовищі. Також делегація поклала квіти до меморіалу воїнам Української Галицької Армії та польських військових поховань – меморіалу львівських орлят.

За словами представника Генерального консульства Польщі Мар’яна Орліковскі, це кроки до об’єднання українців та поляків. І зазначив, що «іншого майбутнього, як спільного – немає».

«Є люди, навіть групи, які зацікавлені роз’єднати наші народи. Але ми мусимо пам’ятати. Мусимо знайти дорогу порозуміння, щоби згладити ці всі події минулого, які були трагічні, були погано інтерпретовані. То не заважає, що маємо бути разом. Ми браття і сестри», – зазначив представник Генерального Консульства Польщі Мар’ян Орліковскі.

До слова, 3 березня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Польщі, де візьме участь у поминальних заходах, присвячених річниці розстрілів українців підрозділами польського підпілля в селі Павлокома в березні 1945 року.


А поділитися?Вам має сподобатись...