На Львівщині двоє командирів прикривали п’янки своїх підлеглих та преміювали їх

logo


На Львівщині двоє командирів прикривали п'янки своїх підлеглих та преміювали їх

На Львівщині на 17 тисяч гривень оштрафували двох військових: майора і капітана за недбале ставлення до військової служби. Чоловіки недоповідали про пиятики своїх підлеглих і їм безпідставно нараховували премії. Про це йдеться у вироку Яворівського районного суду, пише ПІК.

“У березні 2023 року військовий не доповів командуванню про порушення дисципліни своїмпідлеглим – він був нетверезий. Майор не вніс пропозиції щодо накладення на військового дисциплінарного стягнення і йому безпідставно нарахували 16 тис. грн премії, а також не притягнули до адмінвідповідальності (за таке порушення зазвичай призначають 17 тис. грн штрафу)”, – йдеться у повідомленні.

Ще одного капітана звинувачують у тих самих порушеннях, але через його дії 10 військових безпідставно отримали премії (у лютому, червні та липні 2023року). 

До суду на розгляд справи військові не з’явилися, але скерували на адресу суду заяви про визнання своєї провини.

Читайте також у ПІК:

10-річний хлопчик з Львівщини переміг на чемпіонаті світу зі швидких шахів (ФОТО)На Львівщині змії покусали двох чоловіків: вони у лікарніНа Львівщині посадовець за 30 тисяч доларів намагався переправити призовників через кордон (ФОТО)У Львові завідувачка відділення лікарні за хабарі підробляла інвалідність військовозобов’язаним – ДБР

Читайте нас у тг