На Львівщині екоінспектори виявили два незаконні сміттєзвалища

logo


За фактом забруднення земель відкрили кримінальне провадження. Деталі інциденту наразі не розголошують

На території Глинянської територіальної громади, що у Львівському районі, екоінспекція виявила два несанкціонованих сміттєзвалища з побутовими відходами загальною площею майже 20 тисяч кв. м. За цим фактом відкрили кримінальне провадження,повідомили у п’ятницю, 26 квітня, у Державній екологічній інспекції Львівської області.

Як йдеться в повідомленні, фахівця з екоінспекції залучили до обстеження ґрунту в рамках кримінального провадження, яке відкрили за фактом забруднення земель:“В ході обстеження державними інспекторами було виявленодва несанкціонованих сміттєзвалища побутових відходів загальною площею 18 500 кв. м,” — зазначили в екоінспекції.

Фото: Державна екологічна інспекція Львівської області Фото: Державна екологічна інспекція Львівської області Сміттєзвалище з побутовими відходами виявили у Глинянській територіальній громаді

Аби встановити можливий негативний вплив на земельні ресурси, екоінспектори відібрали проби ґрунту на зазначеній території. “У зв’язку з проведенням досудового розслідування у кримінальному провадженні по вищевказаних фактах деталі не розголошуються,” — додали в Державній екологічній інспекції.

Слідство за фактом забруднення земель здійснює Львівська обласна прокуратура.

#Львівщина #екологія #новини Львів #сміття #забруднення