На Львівщині оцифрували палац XVIII століття

logo


На Львівщині оцифрували палац XVIII століття

Команда Skeiron створила 3D-модель палацу Жевуськи-Лянцкоронських на Львівщині, що є пам’яткою архітектури національного значення, пише Успіх in UA.

Про цейдеться на офіційній сторінці ТОВ “Палац Розділ” у Facebook.

3D-сканування архітектурної пам’ятки – це процес створення тривимірної моделі будівлі за допомогою технології лазерного сканування.

“Це важлива технологія для збереження та вивчення культурної спадщини, оскільки дозволяє точно відтворити будівлі та споруди вцифровому форматі. Вона також є важливим інструментом для реставрації та консервації, допомагаючи фахівцям у розробці планів збереження та відновлення пам’яток архітектури з вищою точністю і ефективністю”, – зауважують фахівці.

З допомогою диджиталізації вони отримали точну 3D модель палацу, завдяки якій змогли створити детальну BIM 3D модель та забезпечити якісні обмірні креслення споруди.

На Львівщині оцифрували палац XVIII століттяНа Львівщині оцифрували палац XVIII століттяНа Львівщині оцифрували палац XVIII століттяНа Львівщині оцифрували палац XVIII століття

До слова, «Skeiron» – українська компанія, що вже понад сім років оцифровує культурнуспадщину України, організовує 3D тури по музеях та створює 3D листівки для популяризації українських міст.

З моменту заснування команда «Skeiron» просканувала 100+ обʼєктів архітектури та 350+ музейних експонатів. Серед відомих проєктів – Museum in 3D, PocketCity.

Читайте також: Археологи знайшли палацовий комплекс найдавнішої династіїКитаю

З початку великої війни в рамках проєкту #SaveUkrainianHeritage з допомогою компанії проскановано 70+ обʼєктів у високій якості ззовні та зсередини з точністю до 1 см. А в межах проєкту #SaveMariupolHeritage, ідеєю якого є відродження головних пам’яток архітектури та історії Маріуполя, відроджено у віртуальній реальності Драматичний театр в Маріуполі.

Успіх in UA