На Львівщині ДБР затримало прикордонника, який давав хабар своєму колезі

logo


Слідчі територіального управління ДБР у Львові затримали заступника начальника одного з відділень Львівського прикордонного загону при наданні неправомірної вигоди своєму колезі. Про це повідомила прес-служба ДБР 16 червня.

За попередньою інформацією, прикордонник за 200 доларів хабара хотів отримати інформацію щодо місця розташування мобільних груп Львівського прикордонного загону. За даними ДБР, отриману інформацію він хотів використати задля сприяння іншим особам у незаконному переміщенні тютюнових виробів із України в Польщу.

Після надання хабара прикордонника затримано в порядку ст. 208 КПК України. Гроші у нього вилучили, крім цього, у затриманого виявлено також 2100 доларів США.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Львівського гарнізону.

Слідчим ДБР вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 ККУ (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі. Затриманому загрожує покарання в вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.