На Львівщині начальник управління поліції охорони розповів, як уберегтися від квартирних крадіжок

logo


На Львівщині начальник управління поліції охорони розповів, як уберегтися від квартирних крадіжок

Найнадійнішим засобом захисту від квартирних крадіжок є обладнання житла сигналізацією, а також встановлення міцних дверей, решіток на вікнах та добрі сусіди.

Про це розповів начальник управління поліції охорони у Львівській області, підполковник поліції Андрій Петрик під час брифінгу сьогодні, повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua.

Андрій Петрик зазначив, що найбільше квартирних крадіжок стається влітку, коли люди їдуть у відпустки. Однак восени, за словами підполковника, кількість викрадень із житла не надто зменшується.

«Є низка засобів запобігання квартирним крадіжкам. На перше місце, звісно, я поставлю засоби сигналізації, бо це найнадійніший засіб, який захищає від злодіїв, адже останні розуміють: проникнувши в приміщення, вони «викличуть» наряд поліції», – сказав Андрій Петрик.

«Однак обладнання житла сигналізацією для деяких громадян може бути не по кишені, тому скажу декілька простих, але дієвих способів, які відлякують злодіїв. По-перше, є елементарні речі – надійні двері та решітки на вікнах. Велике значення мають також добрі сусіди, бо вони можуть наглядати за квартирою і, знаючи, що вас немає вдома, належно відреагувати на якийсь рух. Коли громадяни на тривалий час покидають помешкання, можна також залишати увімкнутим світло в одній із кімнат чи коридорі – це створює ефект перебування у квартирі. Злочинці якийсь час стежать за квартирою, тому цей фактор може спрацювати. Ще один банальний прийом – вазони на підвіконнях. Щоб проникнути в житло через вікно, злочинець змушений буде скинути вазон, а це додатковий шум, який може насторожити тих же добрих сусідів», – додав він.

Також Андрій Петрик розповів, що кількість квартирних крадіжок у різних районах Львова й області особливо не відрізняється.

«Якщо в середньому в добу кількість «тривог» у нас орієнтовно 300, то вона приблизно однакова в усіх районах. Криміногенними районами зажди були Червоноград та Дрогобич, але там і населення найбільше. У Львові виклики із Сихова та Брюховичів у нас бувають трішки частіше за інші райони», – сказав підполковник поліції.

Він додав, що найчастіше охоронна сигналізація спрацьовує вночі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.