На Львівщині Opel збив пішохода

logo
208254_na_lvivwini_opel_zbiv_pishohoda.png


У м. Пустомити автомобіль Opel Astra збив 29-річного чоловіка, якого у стану комі госпіталізували в реанімаційне відділення Пустомитівської ЦРЛ. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

ДТП сталася 18 серпня о 23:01 у м. Пустомити, на вул. Чайковського, 11. Мешканець с. Містки Пустомитівського району, 1988 року народження, керуючи автомобілем Opel Astra, здійснив наїзд на пішохода, мешканця м. Пустомити, 1989 року народження. З діагнозом: “ВЧМТ, забій головного мозку, перелом кісток черепа, набряк з набуханням головного мозку, мозкова кома” постраждалого  госпіталізували в реанімаційне відділення Пустомитівської ЦРЛ.

Причини та обставини події встановлюються.

В г. Пустомыты автомобиль Opel Astra сбил 29-летнего мужчину, который в состояния коме госпитализировали в реанимационное отделение Пустомытовской ЦРБ. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской ОГА.

ДТП произошло 18 августа в 23:01 в г. Пустомыты, на ул. Чайковского, 11. Житель с. Мостки Пустомытовского района, 1988 года рождения, управляя автомобилем Opel Astra, совершил наезд на пешехода, жителя г. Пустомыты, 1989 года рождения. С диагнозом: “ВЧМТ, ушиб головного мозга, перелом костей черепа, отек с набуханием головного мозга, мозговая кома” пострадавшего госпитализировали в реанимационное отделение Пустомытовской ЦРБ.

Причины и обстоятельства происшествия устанавливаются.


А поділитися?