На Львівщині перепоховали тіла воїнів дивізії «Галичина»

logo


На військовому меморіальному цвинтарі поблизу села Червоне Золочівського району у неділю, 23 липня, перепоховали тіла 23 воїнів дивізії «Галичина».

За інформацією прес-служби Львівської облдержадміністрації, в урочистій церемонії перепоховання воїнів, які загинули у битві під Бродами у липні 1944 року, взяли участь ветерани-дивізійники, духовенство, представники молодіжних організацій та громадськість.

Фото: Павло Паламарчук/ZAXID.NET

Перед похованням священики відправили поминальне богослужіння і в момент захоронення на честь полеглих воїнів пролунав військовий салют.

Зазначимо, що санітарні захоронення вояків української дивізії «Галичина», німецького «Вермахту» та радянської Червоної армії виявила пошукова група Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять», досліджуючи місця боїв періоду Другої світової війни.

Як розповів ZAXID.NET голова товариства «Пам’ять» Любомир Горбач, від серпня минулого року пошуковці знайшли п’ять місць захоронень. Відповідно до висновків, які науковці отримали після дослідження супровідних речей, у поховальних ямах знаходились останки вояків української дивізії «Галичина», німецького «Вермахту» та радянської Червоної армії.