На Львівщині планують відкрити додаткові піші переходи на пунктах пропуску

logo


image

Для того, аби зменшити черги на українсько-польському кордоні, на Львівщині планують відкрити два додаткові піші переходи на пунктах пропуску “Варяж” та “Нижанковичі”. Про це під час брифінгу повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Додаткові піші переходи вже відкрили на “Краківці”, “Смільниці” та “Грушеві”.

“На нашому кордоні напружена ситуація. Величезна кількість людей хоче перетнути кордон. Ми намагаємось відкрити два нових пункти пропуску, які є недобудовані. Це — Варяж Червоноградського району та Нижанковичі Самбірського району. На даний момент ведуться переговори з польською стороною і я надіюсь, що нам дозволять там зробити піші переходи”, — каже Максим Козицький.

Окрім того, близько трьох тисяч людей зможуть поїхати поїздом у Закарпатську область, аби надалі виїхати до Словаччини.

Що відомоУпродовж трьох діб понад 100 тисяч людей виїхали з України через пункти пропуску на Львівщині. Про це в ефірі телеканалу UA: Львів повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. Інформацію підвердили у пресслужбі прикордонників.На львівському вокзалі багато людей з інших регіонів. Там є люди, які намагаються дістатися потягами Польщі, та ті, хто цільово приїхав до Львова. На вокзалі присутні волонтери, які координують людей. Розповідають, де можна отримати допомогу і що для цього потрібно.