На Львівщині посилюють карантин: сформовано мобільні групи

logo


13:57 1 серпня 2020 р.

На Львівщині працюватимуть мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог.

Відповідне розпорядження підписав керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, інформує Еспресо.

Так, згідно зрозпорядженням,у Львівській області діятимуть мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог. Ці групи складаються з представників районних держадміністрацій та ОТГ, Держпродспоживслужби й Національної поліції. Мобільні групи щодня перевірятимуть дотримання протиепідемічних вимог діяльності закладів торгівлі, громадського харчування та у громадському транспорті. У разі недотримання працівниками чи відвідувачами встановлених правил, складають протокол про адміністративне порушення.

Також у розпорядженні йдеться про необхідність проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо дотримання карантинних обмежень у церквах під час богослужінь.

Нагадаємо, головний державний санітарний лікар Львівської області Роман Павлів рекомендує обмежити богослужіння.

Департамент з питань культури, національностей та релігії Львівської ОДА має довести до керівництва релігійних конфесій області такі рекомендації:

1. Богослужіння та інші релігійні заходи проводити на території (відкритому повітрі) із забезпеченням фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 метра;учасники повинні бути у масках.

2. Розглянути можливість та у виді виключення, враховуючи високий рівень захворювань на COVID-19, причащати мирян ложечками одноразового використання з подальшим їх знезараженням.

3. Релігійні заходи не повинні проводити священнослужителі та брати в них участь особи з ознаками застудних захворювань та симптомами COVID-19.

Нагадаємо, у Львові через коронавірус закривають дитсадки.

Додамо, три райони області та місто Львів – у помаранчевій зоні поширення коронавірусу.