На Львівщині розпочали щепити вакциною від Pfizer-BioNTech

logo


image

Вчора, 18 квітня, до Львова прибуло 1170 доз вакцини виробництва Pfizer-BioNTech. Вакцинація проводиться двома мобільними бригадами – Львівського обласного діагностичного центру та 4 МКЛ. Загалом в Україну прибуло 117 тис. доз цієї вакцини.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Вакцинацію в межах області буде здійснювати бригада діагностичного центру, а по місту працюватиме бригада 4 МКЛ.

Comirnaty/Pfizer-BioNTech — це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Заявлена ефективність – 95%.

«Разом з вакцинами доставили розчин для розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів. Вакциною Pfizer-BioNTech в першу чергу щепитимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей. Потім – працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників. За кожним щепленим першою дозою Comirnaty буде зарезервована друга доза вакцини з цієї ж партії у 117 тис. доз. Інтервал між введенням двох доз вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech – 21 день», – повідомив регіональний координатор з вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут.

Записатися на щеплення за залишковою вакциною (у список очікування) можна через:

– Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Портал Дія»;- мобільний додаток Порталу Дія (Дія);- національний контакт-центр МОЗ з питань протидії поширенню COVID-19;- через сімейного лікаря;- окремий портал МОЗ про вакцинацію – https://vaccination.covid19.gov.ua/

Де в неділю коронавірус виявляють менше

490 нових випадків захворювання на коронавірус у Львівській області

На Близькому Сході обминайте хворих верблюдів, – порада МОЗ