На Львівщині сімейного лікаря спіймали на підробці документів

logo


На Львівщині судитимуть сімейного лікаря, яка внесла завідомо недостовірні відомості у лікарняний листок. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Дрогобицької місцевої прокуратури, завершено досудове розслідування стосовно 67-річної дрогобиччанки, яка підозрювалась у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.27 ч.1 ст.190 (пособництво до шахрайства, а саме заволодіння чужим майном шляхом обману), ч.1 ст.366 (службове підроблення).

Встановлено, що минулоріч у червні сімейний лікар поліклінічного відділення однієї із районних лікарень на Львівщині внесла завідомо неправдиві відомості до листка непрацездатності про перебування на лікуванні мешканки с. Михайлевичі – викладача місцевої школи. Таким чином, остання отримала допомогу по тимчасовій втраті працездатності і заподіяла шкоду державі на понад 2 тис грн.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Дрогобицького міськрайонного суду для розгляду по суті. Санкції вказаних статей передбачають покарання у иді обмеження волі на строк до 3 років.

На Львовщине будут судить семейного врача, которая внесла заведомо недостоверные сведения в больничный лист. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Дрогобычской местной прокуратуры, завершено досудебное расследование в отношении 67-летней дрогобычанки, которая подозревалась в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч.5 ст.27 ч.1 ст.190 (пособничество к мошенничеству, а именно завладение чужим имуществом путем обмана), ч.1 ст.366 (служебный подлог).

Установлено, что в прошлом году в июне семейный врач поликлинического отделения одной из районных больниц на Львовщине внесла заведомо ложные сведения в листок нетрудоспособности о нахождении на лечении жительницы с. Михайлевичи – преподавателя местной школы. Таким образом, последняя получила пособие по временной потере трудоспособности и причинила вред государству более чем на 2 тыс грн.

Обвинительный акт в уголовном производстве направлен в Дрогобычский горрайонный суд для рассмотрения по существу. Санкции указанных статей предусматривают наказание в иди ограничение свободы на срок до 3 лет.