На Львівщині снігопад залишив без світла 53 населених пункта

logo


17.12.2017, 09:47

снегопад, нет света, аварийные отключенияНа Львівщині через налипання мокрого снігу на лініях електропередач і деревах знеструмлені 53 населених пунктів. Роботи з ліквідації пошкоджень в електромережах продовжуються. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

У зв’язку з налипанням мокрого снігу на лініях електропередач і деревах (до 27 мм у м. Львові), вдень 16 грудня виникли пошкодження в електромережах області. До ліквідації аварійних відключень залучались 22 бригади ПрАТ “Львівобленерго” у складі 26 одиниць техніки та 68 працівників.

На 08:00 ранку 17 грудня на території області залишаються тимчасово знеструмленими 53 населених пункти (33 повністю та 22 частково) в 9 районах області та частково м. Борислав, де через пошкодження повітряних ліній електропередач мешканці 6-ти вулиць залишаються без світла.

Проїзд по автошляхах області державного та місцевого значення забезпечено.

Порушень в роботі систем забезпечення населення теплопостачанням не зафіксовано.

Ліквідація наслідків негоди триває. Ситуація перебуває на контролі керівництва області.

На Львовщине из-за налипания мокрого снега на линиях электропередач и деревьях обесточены 53 населенных пункта. Работы по ликвидации повреждений в электросетях продолжаются. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

В связи с налипанием мокрого снега на линиях электропередач и деревьях (до 27 мм в г. Львов), днем ​​16 декабря возникли повреждения в электросетях области. К ликвидации аварийных отключений привлекались 22 бригады ЧАО “Львовоблэнерго” в составе 26 единиц техники и 68 работников.

На 08.00 утра 17 декабря на территории области остаются временно обесточенными 53 населенных пункта (33 полностью и 22 частично) в 9 районах области и частично г. Борислав, где из-за повреждения воздушных линий электропередач жители 6-ти улиц остаются без света.

Проезд по автодорогам области государственного и местного значения обеспечен.

Нарушений в работе систем обеспечения населения теплоснабжением не зафиксировано.

Ликвидация последствий непогоды продолжается. Ситуация находится на контроле руководства области.