На Львівщині у ванній кімнаті, де працював газовий котел, вчаділа школярка

logo


Поліція відкрила справу за статтею “порушення правил безпеки”.

На Львівщині у власній оселі вчаділа 11-річна дівчинка. Вона пішла купатися, а в ванній працював газовий котел. Коли мати зазирнула у ванну, дитина вже була непритомна, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Непритомну доньку у ванні знайшла мати. Дівчина лежала у воді. Не схоже було, щоб захлинулася, бо голова була на поверхні.

Читайте також:

На Львівщині мати з сином вчаділи через ворону, яка потрапила до комину

Оскільки дитина не реагувала на її слова, то жінка зайшла у ванну кімнату подивитися, що з нею сталося. Виявила її без свідомості. Після цього вона відразу покликала на допомогу та викликала швидку медичну допомогу”, – каже слідчий Миколаївського відділення поліції Микола Волчанський.

Коли приїхала швидка, то дитина вже не дихала. Врятувати її не вдалось. У поліції вже отримали результати судмедекспертизи і твердять, що Діана отруїлась чадним газом. За словами правоохоронців, у ванній кімнаті працював котел. “Слідів насильницької смерті на тілі дитини виявлено ну було. Попередньою ймовірною причиною смерті є отруєння оксиду вуглецю, тобто дівчинка задихнулася чадним газом”, – каже сідчий. 

Відео

11-річна дівчинка вчаділа у власній оселі на Львівщині

Вона пішла купатися, у цей час у ванній працював газовий котел. Коли мати зазирнула у ванну, дитина вже була непритомна. Замість того, аби йти у вентиляційний отвір, чадний газ пішов усередину приміщення.  

11-річна дівчинка вчаділа у власній оселі на Львівщині

Котел забрали на експертизу. Провадження відкрили за статтею “порушення правил безпеки”, бо у ванній кімнаті газові прилади встановлювати не можна, оскільки нема притоку повітря. 

“Ванна кімната є небезпечна тим, що вона як правило без вікон. Приток повітря, що має здійснюватися через нього, як правило відсутній. Коли людина приймає ванну, то там накопичується велика кількість пари. Вона перешкоджає нормальному виходу відпрацьованих газів”, – каже технічний директор АТ “Львівгаз” Павло Сербан.
 
Від початку року на Львівщині це вже 13 смерть від чадного газу. Лише у січні  одразу дві трагедії: спочатку у найманій хаті вчаділа пара туристів з Києва, а згодом – львівське подружжя. Після цих смертей газівники ініціювали позапланові перевірки вентиляційних каналів та димарів у багатоквартирних будинках. Утім, мешканці приватних осель, кажуть, мали перевіряти їх самі. Чи зробили це батьки Діани, невідомо.

Кореспондентка ТСН Наталка Волосацька.