На Львівщині вже посіяли яру пшеницю, ячмінь, овес і горох

logo


16:30 5 травня 2018 р.

В облдержадміністрації запевнили: «На Львівщині завершили посів ранніх зернових і зернобобових культур».

Про це повідомили сьогодні, 5 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Через стрімкий перехід від холодного березня до теплого квітня загалом довелось змістити терміни початку весняно – польових робіт в області на 17 календарних днів, попри те, на полях Львівщинивже завершили посів ранніх зернових та зернобобових культур. Загалом посіяли на площі 73,5 тисячі га, зокрема ярої пшениці 25 тисячі га, ячменю 26,6 тисячі га, вівса 15,8 тисячі га та гороху – 7,6 тисячі га».

«На сьогодні активно триває посів технічних культур – цукрові буряки посіяно на площі 11,6 тисячі га (73% до прогнозу), соняшник – на площі 27,7 тисячі га (86% до прогнозу), сою – на площі 27,5 тисячі га (50% до прогнозу). В області площі під картоплею вже становлять 93 тисячі га (99% до прогнозу), овочі – 20,2 тисячі га (79% до прогнозу)», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Площі під озимими культурами в області займають 238,4 тисячі га, з них озимі зернові 176,8 тисячі га, що на 6,3 тисячі га більше до минулого року. Крім того, озимий ріпак на зерно посіяний на площі 61,2 тисячі га. Посіви озимих культур підживлені азотними добривами на всій площі посіву. Аграрії проводять технологічні заходи захисту від шкідливих організмів», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Цьогорічні погодні умови вимагають від аграріїв Львівщини в стисячілі терміни організовано довершити посівну кампанію, так як наростання середньодобових температур відбувається значно швидше (на 1-1,5 місяця) у порівнянні до звичайних умов області», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.