На Львівщині з фабрики посеред ночі зник працівник

logo
164672_na_lvivwini_z_fabriki_posered_nochi_znik_.jpeg


18.01.2018, 17:16

фабрика, ЦОФ, Червоноградская, исчез, работникНа Центральній збагачувальній фабриці “Червоноградська” посеред ночі зник працівник. Про це повідомляє “Ехо Червонограда”. 

В ніч з 8-го на 9-те січня електрик Центральної збагачувальної фабрики зник просто з місця роботи. Чоловік 1958-го року народження заступив на зміну, проте серед ночі колеги його не змогли знайти. Додому він теж досі не з’явився. Чоловік спиртним не зловживав, явних причин зникнення не було.

Працівники Сокальського відділення поліції оглянули територію фабрики та місце проживання зниклого, проте нічого не виявили. Як коментує старший слідчий слідчого відділення Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУ НП у Львівській області Мирослав Криштоф, зараз є доручення на повторне обстеження місця події, також ще раз опитають працівників ЦЗФ та рідних. Наразі відкрита справа за статтею 115 (вбивство) з приміткою “зникнення безвісті”. Пошукові та слідчі дії тривають.

Поліціянти просять усіх, хто має будь-яку інформацію, яка допоможе у розслідуванні, звернутися за телефоном 102 або (027)22254.

На Центральной обогатительной фабрике “Червоноградская” посреди ночи исчез работник. Об этом сообщает “Эхо Червонограда”. 

В ночь с 8 на 9 января электрик Центральной обогатительной фабрики исчез прямо с места работы. Мужчина 1958 года рождения заступил на смену, однако ночью коллеги его не смогли найти. Домой он тоже до сих пор не появился. Мужчина спиртным не злоупотреблял, явных причин исчезновения не было.

Работники Сокольского отделения полиции осмотрели территорию фабрики и место жительства пропавшего, однако ничего не обнаружили. Как комментирует старший следователь следственного отделения Сокольского отделения полиции Червоноградского отдела полиции ГУ НП во Львовской области Мирослав Криштоф, сейчас есть поручение на повторное обследование места происшествия, также еще раз опросят работников ЦОФ и родных. Открыто дело по статье 115 (убийство) с пометкой “исчезновения без вести”. Поисковые и следственные действия продолжаются.

Полицейские просят всех, кто имеет какую-либо информацию, которая поможет в расследовании, обратиться по телефону 102 или (027) 22254.


А поділитися?