На Львівщині засудили атовця, який затримався на місяць вдома

logo
155957_na_lvivwini_zasudili_atovcja_jakij_zatrim.jpeg


07.12.2017, 17:53

АТО, дезертир, суд, ЯворовЯворівський районний суд Львівської області виніс вирок учаснику АТО, який ще у 2014 році на місяць затримався вдома та вчасно не повернувся до військової частини. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Чоловік підписав контракт у грудні 2013 року та служив у військовій частині А0998 на посаді гранатометника 1 механізованого відділення 2 механізованого взводу 3 механізованої роти  1 механізованого батальйону. Приймав участь у Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. 4 листопада 2014 року, як зазначається у вироку суду: “не маючи наміру назавжди ухилитися від військової служби”, самовільно залишив свою військову частину у м. Яворів та перебував вдома більше місяця, після чого повернувся до частини.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений визнав себе винним, щиро розкаявся та просив застосувати до нього умовну міру покарання.

Cуд взяв до уваги, що військовослужбовець є учасником Антитерористичної операції на сході України. Тому, визнавши винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 407 КК України, та призначивши покарання у виді двох років позбавлення волі, звільнив від відбування покарання з іспитовим строком один рік.

Яворовский районный суд Львовской области вынес приговор участнику АТО, который еще в 2014 году на месяц задержался дома и вовремя не вернулся в воинскую часть. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Мужчина подписал контракт в декабре 2013 года и служил в военной части А0998 в должности гранатометчика 1 механизированного отделения 2 механизированного взвода 3 механизированной роты 1 механизированного батальона. Принимал участие в Антитеррористической операции на территории Донецкой и Луганской областей. 4 ноября 2014 года, как отмечается в приговоре суда: “не имея намерения навсегда уклониться от военной службы”, самовольно оставил свою воинскую часть в т. Яворов и находился дома больше месяца, после чего вернулся в часть.

В судебном заседании обвиняемый признал себя виновным, искренне раскаялся и просил применить к нему условную меру наказания.

Суд принял во внимание, что военнослужащий является участником Антитеррористической операции на востоке Украины. Поэтому, признав виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.3 ст. 407 УК Украины, и назначив наказание в виде двух лет лишения свободы, освободил от отбывания наказания с испытательным сроком один год.


А поділитися?