На місці ринку автозапчастин на вул. Перфецького у Львові хочуть звести житловий квартал

logo


На території ринку автозапчастин на вул. Перфецького та лазні «Хвиля» може розпочатись будівництво багатоповерхівок. Про це йдеться у розробленому детальному плані території (ДПТ), який оприлюднили на сайті Львівської міськради.

У розробленій документації вказано, що у районі вул. Перфецького заплановано будівництво двох житлових кварталів з максимальною поверховість 9-13 поверхів. Їх хочуть зводити на місці лазні «Хвиля», що на розі вул. Перфецького та вул. Боткіна, та на території, де розташований ринок автозапчастин на вул. Перфецького.

Ділянки, де хочуть зводити проектовані багатоповерхівки

На розі вулиць Перфецького – Боткіна передбачено звести житло приблизно для 350 людей, а на території ринку автозапчастин, згідно з ДПТ, зможе проживати 400 осіб. Мешканці проектованих будинків зможуть залишати свої авто у підземних паркінгах.

Додамо, що 27 серпня у Франківській райадміністарції (вул. Генерала Чупринки, 85) о 18:00 відбудеться громадське обговорення проекту, де мешканці довколишніх будинків можуть висловити свою думку щодо намірів будівництва.

Свої пропозиції щодо розробленого ДПТ мешканці також можуть подавати письмово до 11 вересня до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг.