На Мостищині відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури

logo
149279_na_mostiwini_vidbulis_urochistosti_z_nago.jpeg


Вчора, 9 листопада, в Мостиському РНД відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва за участю керівників клубних закладів, керівників та членів творчих колективів району, майстрів народного мистецтва.

Повідомляє сайт МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посилланям на РДА.

З цієї нагоди на святі були присутні та вітали працівників культури представники районної влади – голова райдержадміністрації Степан Буняк, голова районної ради Володимир Горбацьо, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Ганна Букса, директор Мостиської ЦРБС, заслужений працівник культури України Софія Гринько.

Звертаючись до учасників свята, голова райдержадміністрації Степан Буняк зазначив, що працівники культосвітніх закладів, артисти та митці повсякденно дарують людям радість, наповнюють їхні душі надією і світлим почуттям. «Завдяки вашій плідній праці та силі духу професійна культура рясно родить вагомими духовними здобутками. Ви гідно презентуєте самобутнє мистецтво нашого району не тільки в районі, а й за його межами», – висловив слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів очільник району.

Кращим культпрацівникам та майстрам народного мистецтва району вручили Почесні грамоти за вагомий вклад у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Опісля відбувся святковий концерт «Іскри творчості запалюють серця» за участю Народних колективів району та вихованців Мостиської дитячої школи мистецтв.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)


А поділитися?