На Сахарова у Львові облаштували велосмугу, але на неї вже скаржаться, – ФОТО

logo


Днями на вулиці Сахарова у Львові облаштували велосмугу.

Про це повідомив у Фейсбуці директор ГО “Інститут просторового розвитку” Олег Шмід.

Також посадовець зазначив, що наразі трансміська веломагістраль від автовокзалу на Стрийській до Брюховичів готова на 80%.

Фото: Олег Шмід

Як у коментарі 032.ua розповів представник ГО “Зручне місто” Юрій Тер-Арутюнян, велосмуга на вулиці Сахарова є дуже потрібною для Львова,адже вона входить у схему веломережі, а це – прямий шлях сполучення різних велодоріжок в єдиний маршрут.

“Велосипедисти вже активно їздять цим маршрутом, з появою велосмуг їм стане безпечніше. Щоправда, чув скарги на якість покриття. Після ремонту за “американською технологією” асфальт горбистий, а решітки дощоприймачів – нижче рівня дороги”, – зазначив Юрій Тер-Арутюнян.

За словами представника ГО “Зручне місто”, скаржаться на велосмугу власне велосипедисти, які вже встигли її “протестувати”.

У соцмережах також активно обговорюють велосмугу на вулиці Сахарова, зокрема її “рівне” покриття. Також користувачі Фейсбуку зазначили, що ніколи раніше не відчували такого дискомфорту від неякісного асфальту, як тепер на цій велосмузі.

Нагадаємо, інформацію щодо велоінфраструктури міста можна знайти на Геопорталі Львова. Зокрема, на карті відображені існуючі та проектовані велодоріжки та велосмуги, пункти прокату велосипедів, в тому числі станції Nextbike, велопарковки та веломайстерні.

Додамо, раніше 032.ua розповідав, де у Львові взяти велосипед напрокат, що для цього потрібно і скільки це коштує.