На сесію міськради винесуть питання щодо погодження меж між Львовом і Рясне-Руською

logo
148624_na_sesiju_miskradi_vinesut_pitannja_wodo_.jpeg


piket riasne ruskeЛьвівська міська рада та Рясне-Руська сільська рада знайшли порозуміння та компроміс у вирішенні 25-річного питання щодо погодження меж. Про це повідомили міський голова Львова Андрій Садовий та сільський голова с. Рясне-Руська Емілія Смокоровська, інформує прес-служба ЛМР.

«Як ви знаєте, місто Львів і село Рясне-Руська більше 25-ти років не мають нових погоджених меж, це тема для дискусій і різних спекуляцій. Тому ми вирішили зробити неможливе: знайти порозуміння стосовно землі. Якщо подивитися нашу історію, то земля завжди всіх розділяла, але ми, впринципі, фіналізуємо своє рішення, воно буде у нас в порядку денному на сесії міської ради 16 листопада стосовно меж погодження між містом Львовом і селом Рясне-Руською. У свою чергу, голова Рясне-Руської сільської ради також включить це питання у порядок денний найближчої сесії. Дискусії, конфліктні ситуації відходять у минуле, а українці повинні об’єднюватися і рухатися вперед»,   – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«З 1988 року існує проблема погодження меж між селом Рясне-Руська та містом Львовом, у зв’язку з тим, що межі міста Львова змінювались на підставі указів Президії Верховної Ради Української РСР від 27.04.1978 №3308-ІХ «Про розширення меж м. Львова» та від 09.03.1988 №5541-ХІ «Про розширення меж м. Львова».

Починаючи з 1988 року, проведено роботу з корегування меж міста Львова. З врахуванням цієї роботи ми ще не погодили межі з Винниками, Рясне-Руською, Грибовичами та Малеховим.

Запитання щодо розмежування земель між містом Львовом і селом Рясне-Руське виникло, у зв’язку з відсутністю графічних матеріалів до рішення Верховної Ради УРСР 1988 року. Таким чином, ми вирішили знайти конструктивний та позасудовий шлях вирішення цієї проблеми», – зазначив директор департаменту містобудування Сергій Коровайник.

«Минулої п’ятниці, після довгих переговорів, було знайдено компроміс та порозуміння між представниками громад щодо погодження цих меж між населеними пунктами. Ми погодили спільну позицію і як наслідок виробили бачення лінії проведення межі між с. Рясне-Руською та м. Львовом.

Наступним кроком буде представлення цієї позиції депутатам відповідних територіальних громад, її затвердження ними, а також затвердження депутатами меж за процедурою, передбаченою чинним законодавством України.

Результатом таких дій буде встановлення межі між с. Рясне-Руською та м. Львовом», – наголосила Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту ЛМР.


А поділитися?Вам має сподобатись...