На Сихові поліція повернула додому 16-річну дівчину

logo
176905_na_sihovi_policija_povernula_dodomu_16_ri.jpeg


19.03.2018, 15:37

полиция, несовершеннолетняя, девушкаЗа кілька годин львівські поліцейські розшукали неповнолітню, яка не повернулася додому з прогулянки. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Сихівський відділ поліції сьогодні, 19 березня, близько опівночі надійшла інформація від львів’янина про те, що його 16-річна донька напередодні о 14.00 пішла на прогулянку і додому не повернулася.

Поліцейські негайно розпочали пошуки зниклої, і за кілька годин працівники ювенальної превенції спільно із співробітниками карного розшуку встановили її місцезнаходження. Дівчину здоровою та неушкодженою повернули додому.

Наразі вирішується питання про притягнення її батьків до адміністративної відповідальності.

За несколько часов львовские полицейские разыскали несовершеннолетнюю, которая не вернулась домой с прогулки. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Сыховский отдел полиции сегодня, 19 марта, около полуночи поступила информация от львовянина о том, что его 16-летняя дочь накануне в 14.00 пошла на прогулку и домой не вернулась.

Полицейские немедленно начали поиски пропавшей, и за несколько часов работники ювенальной превенции совместно с сотрудниками уголовного розыска установили его местонахождение. Девушку здоровой и невредимой вернули домой.

Сейчас решается вопрос о привлечении ее родителей к административной ответственности.


А поділитися?Вам має сподобатись...