На трасі Київ – Чоп автівка влетіла в автобус

logo


23.12.2017, 10:03

маршрутка, автобус, ДТПНа трасі Київ – Чоп, одразу за Стриєм, ВАЗ 2106 виїхав на зустрічну смугу і влетів у маршрутку. Про це повідомляє керівник ГО “Варта 1” Ігор Зінкевич. 

Дорожньо-транспортна подія трапилася сьогодні близько 09:30. Як повідомляє Ігор Зінкевич, на трасі Київ-Чоп, одразу за Стриєм (у сторону Чопа), сталася ДТП. ВАЗ 2106 виїхав на зустрічну і влетів в маршрутку. Рух зупинився – йде оформлення ДТП. Рятувальники не можуть розтягнути автомобілі, тому рух повністю перекрито.

“На ВАЗі молодий хлопець, їхав один, який постраждав, але кажуть живий. З маршрутки людей вивели одразу. Про постраждалих немає інформації, кажуть – незначні поранення”, – додає керівник ГО “Варта 1”.

За його словами, автомобілі або стоять, або розвертаються і об’їжджають наразі. Можна об‘їхати через Конюхів.

На трассе Киев – Чоп, сразу за Стрыем, ВАЗ 2106 выехал на встречную полосу и влетел в маршрутку. Об этом сообщает руководитель ОО “Варта 1” Игорь Зинкевич. 

Дорожно-транспортное происшествие случилось сегодня около 9:30. Как сообщает Игорь Зинкевич, на трассе Киев-Чоп, сразу за Стрыем (в сторону Чопа), произошло ДТП. ВАЗ 2106 выехал на встречную и влетел в маршрутку. Движение остановилось – идет оформление ДТП. Спасатели не могут растянуть автомобили, поэтому движение полностью перекрыто.

“На ВАЗе молодой парень, ехал один, пострадал, но говорят жив. Из маршрутки людей вывели сразу. О пострадавших нет информации, говорят – незначительные ранения”, – добавляет руководитель ОО “Варта 1”.

По его словам, автомобили или стоят, или разворачиваются и объезжают сейчас. Можно объехать через Конюхов.