На вулиці Стефаника у Львові відреставрували частину фасаду пам’ятки архітектури кінця XIX століття (Фото)

logo


МІСТО

Вартість робіт на об’єкті становить 3 мільйони гривень, туди ще входить реставрація правої та лівої частини фасаду


Усі фото Galnet

У Львові відреставрували центральну частину фасаду пам’ятки архітектури  – будівлі кінця XIX століття на вулиці Василя Стефаника, 11. 

«Будинок у псевдоготичному стилі 1873-76 років будівництва. Архітектор – Адольф Кун. Відновлювальні роботи почали з центральної частини, яка є найскладнішою, тому що там обсипалися балкони та еркери. Майже повністю довелося перелити огорожу. Також будуть робити праву та ліву частини. Там роботи будуть простішими», – розповідає Galnet начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко.

Реставраційні роботи почали у червні. Центральну частину вже завершили, зараз починають ліву частину. За словами Лілії Онищенко, праву та ліву частини  фасаду, за сприятливої погоди, планують завершити до кінця року. Однак, найімовірніше, цього року це не вдасться зробити.

Вартість робіт становить 3 мільйони гривень. Роботи виконує ПП «Ренесанс».

За словами чиновниці, будинок сильно понищився через те, що затікало з даху. Тому там на замовлення Галицької РА відремонтували дах. Вартість ремонту даху не входить у вартість реставраційних робіт фасаду. 

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.