На Знесінні добудують готель і зведуть житловий будинок

logo


Готель «Кавальєр» планує розширити свої площі.Фото: agoda.net

Фото: agoda.net

Розширення готелю «Кавальєр» та зведення багатоквартирного будинку по вулиці Старознесенській обговорять 31 січня у Львівській міській раді. Про це йдеться в оголошенні на сайті ЛМР.

Із супроводжувальних документів випливає, що до існуючих будівель готелю «Кавальєр» добудують нові площі з конференц-залом, банкетним залом, лаунж-баром та спа-центром і спортивними, культурно-відпочинковими спорудами.

Крім того, планують збудувати багатоквартирний житловий будинок у форматі апарт-готелю – квартир готельного типу, які використовують як друге житло для тимчасового проживання. Також заплановано будівництво підземного однорівневого паркінгу.

Будівлі проектованого комплексу планують розмістити по вулиці Старознесенській, 66. Загальна площа комплексу становитиме 16, 5 тисячі м.кв. Як вказано в пояснювальній записці до слухань, вся територія проектування включена до регіонального ландшафтного парку “Знесіння”.

31 січня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту. Місце проведення: Великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок,1). Початок о 18.00.