Найсильніший на планеті: львівський силач переміг на Світових іграх богатирів

Львів’янин Павло Кордіяка переміг на Світових іграх богатирів. Один із провідних стронгменівських турнірах відбувся в США.

Найсильнішого на планеті визначали 38 учасників з 24 держав світу.

26-річний спортсмен зі Львова здобув титул чемпіона в абсолютній ваговій категорії. Про це «Вголосу» повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Атлети переносили автомобілі на плечах, підіймали важкі колоди, закладали на різну висоту велетенські бетонні кулі, а також виконували станову тягу.

На початку змагань Павло Кордіяка закріпився в топ-3 атлетів та показував стабільні результати. Згодом в одному із змагань він припинив виступ, але вже в наступній вправі перевершив своїх суперників.

У фіналі спортсмени перекидали майже через п’ятиметрову висоту мішки вагою 20-28 кілограмів. Згодом переміщували бетонні кулі вагою 138-192 кг.

Серед досягнень Павла вже є титули найсильнішої людини України 2020 року, титули чемпіона України та майстра спорту.

Як писав «Вголос», збірна України з шахів вперше в історії здобула «золото» на чемпіонаті Європи.

ІА “Вголос”: НОВИНИ