Найвищий рівень небезпеки Covid-19 встановили в ще двох районах Львівщини

logo


image

Державна комісія ТЕБ і НС під час засідання 6 листопада переглянула рівні епідемічної небезпеки в регіонах України. Нові обмеження почнуть діяти з понеділка, 9 листопада, їх переглянуть через тиждень.

Як повідомив у Telegram міністр Кабміну Олег Немчінов, на Львівщині червоний рівень епідемічної небезпеки встановили у Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському та Сокальському районах (крім Червонограда), на решті території області – помаранчевий.

У регіонах з помаранчевим рівнем, зокрема, заборонена робота хостелів, баз відпочинку та інших закладів з розміщення людей, крім готелів, проведення масових заходів за участі більше 20 людей. Не більше 1 людини на 10 м2 може бути в бібліотеках, музеях, фітнес-центрах, ТРЦ, магазинах. Максимальна заповненість ресторанів та громадського транспорту – 50%. Ресторани та кафе можуть працювати лише з 7:00 до 22:00 (проте вони можуть працювати на винос і доставку).

У «червоній» зоні заборонено:

робота громадського транспорту
відвідування шкіл, дитсадків, вишів
робота ТРЦ, кафе, ресторанів, спортзалів, хостелів, закладів культури; кінотеатри можуть бути заповнені максимум наполовину
проведення масових заходів
посадка на міжобласний транспорт (висадка дозволена); перетинати межу «червоної» зони можна лише власним транспортом

У всіх регіонах, незалежно від рівня епіднебезпеки, обов’язково потрібно носити маски чи респіратори в громадських будівлях та транспорті, мати при собі документи, що посвідчують особу.

Зазначимо, що в Україні збільшується щоденний приріст хворих на коронавірус – 4 та 5 листопада Covid-19 діагностували майже у 10 тисяч людей щодня. З 9 листопада в країні не буде жодного регіону з жовтим чи зеленим рівнем епіднебезпеки.

У той же час в останні дні різко збільшується і кількість тих, хто перехворів коронавірусом, а Львівщина за цим показником вийшла на перше місце серед усіх областей. 5 листопада вперше з кінця липня денний приріст видужалих (10 762) перевищив кількість нових хворих.

Уряд продовжив дію адаптивного карантину до кінця року, а також посилив його: зокрема, обмежив максимальну кількість людей, які можуть брати участь у масових заходах, час роботи кафе та ресторанів і заборонив глядачам відвідувати спортивні події.