Наклейки з QR-кодами у електротранспорті змінили вид

logo


Новини, 17.05.2017

17.05.2017, 11:33

Наклейки,QR-код, электротранспорт изменили видДизайн наклейки з QR-кодом у електротранспорті змінив вигляд. Невдовзі вони з’являться у всїх вагонах трамваїв та тролейбусів. Про це повідомляє ЛКП “Львівелектротранс”.

“Отримали нові наклейки. Дизайн дещо змінений, площа qr кода значно менша, це має спростити його сканування. Невдовзі стикери будуть у всіх вагонах трамваїв та машинах тролейбусів. Чекаємо на ваші відгуки та коментарі. Продовжуємо працювати над вдосконаленням безконтактної системи оплати проїзду”, – зазначають на підприємстві.

Дизайн наклеек с QR-кодами в электротранспорте изменил вид. Вскоре они появятся во всех вагонах трамваев и троллейбусов. Об этом сообщает ЛКП “Львовэлектротранс”.

“Получили новые наклейки. Дизайн несколько изменен, площадь qr кода значительно меньше, это должно упростить его сканирование. Вскоре стикеры будут во всех вагонах трамваев и машинах троллейбусов. Ждем ваши отзывы и комментарии. Продолжаем работать над совершенствованием бесконтактной системы оплаты проезда”, – отмечают на предприятии.

Соцсети

Погода