Незадовільний стан зупинки громадського транспорту: львів’яни звернулися до міських посадовців (відео)

logo


image

Львів’яни звернулися на гарячу лінію щодо незадовільного стану зупинки на вулиці Мазепи. Тутешні мешканці кажуть, що вулиця загалом потребує повного оновлення.

Мешканці вулиці Мазепи звернулися до міських посадовців щодо незадовільного стану зупинки громадського транспорту. Через зруйнований тротуар тут неодноразово травмувалися люди. Та й загалом місцеві пригадають, що посадовці вже неодноразово говорили про повне оновлення цієї вулиці. Однак дочекатися цього люди не можуть й досі.

Не мають вигляду ніякого, ями, візочком з дитиною не проїдеш. Дуже нездалі, треба обов’язково оновити.

Десь в центрі воно оновлюється, а ми тут так якби трохи на периферії й нас трохи обділяють увагою. Є багато ще гірших вулиць ніж тут, якщо трошки заглибитися поміж будинками. Можете перейтися подивитися. А зупинки насправді тут зроблені, тільки ця лишилася. І там внизу одна на Грінченка.

Тут врахувати, що кругом будується мікрорайон дуже активно. Звичайно, ще подивитися на ту лікарню, то та, тут обов’язково має бути вже й 2 смуги, як і планувалося. Тому думаю, що має змінбватись, – зізнаються тутешні мешканці. 

Представники «Львівавтодору» нам розповіли, що й справді проект капітального ремонту вже розроблений, але ще готується фінансова документація. Планується водночас й оновити вулицю Грінченка. Зокрема на дорозі планують зробити 4 смуги руху, 2 з яких виділять для громадського транспорту.

Також додатково вело інфраструктуру, також зараз за стандартом, можна сказати, який у Львові є це ремонт від будинку до будинку, а не лише асфальту. Відповідно тротуари, громадські простори, підходи до будинків. Це все включено у проект, – наголошує начальник відділу інвестиційних проектів ЛКП «Львівавтодор» Павло Сирватка. 

Роботи планують зробити із залученням кредитних коштів відповідно до програми «Безпеки дорожнього руху в містах України».

Завершальні етапи, ми вже маємо погодження з Києва з точки зору цього кредиту. Зараз останній крок це місцева гарантія, паралельно корегування кошторису до актуальних цін і вже виготовлення тендерної документації й потім вже оголошення тендеру, – додає Павло Сирватка. 

Це, зазначають у «Львівавтодорі», відбудеться вже наступного року. Додамо, що ще раніше орієнтовна вартість капітального ремонту вулиць Мазепи й Грінченка складала близько 300-т мільйонів гривень.