Німецький благодійник подарував лікарні у Львові сучасну систему очистки води

logo


Підтримай ШоТам

Керівник благодійного фонду «H.O.P.E. we help children» Вольфган Понто подарував львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит» систему очистки проточної води.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці лікарні.

Тепер хворі діти, які лікуються у цій лікарні, зможуть пити чисту воду прямо з-під крана. «Охматдит» буде третьою державною лікарнею в Україні, в якій можна пити воду з-під крана і за складом вона не відрізнятиметься від джерельної.

Майже всі іноземні клініки мають таку систему очистки води, а в Україні це лише запроваджують. Унікальні фільтри для лікарні спеціально підібрали німецькі експерти після аналізу води у лікарні. Такі системи очистки води вже є у лікарні в Кам’янець-Подільському і у 8-й міській клінічній лікарні Львова.

: Майстриня записала звернення до читачів ШоТам (ВІДЕО)

« Охматдит» буде третьою державною лікарнею в Україні, де хворі діти зможуть пити практично джерельну воду із системи загального водопостачання. Це фільтри європейської компанії Aquafilte. Кожне відділення лікарні матиме свій фільтр, усіх їх буде 15.

«Вода у Львові не найкращої якості. Тож ми радо відгукнулися, коли Вольфганг Понто запропонував встановити нам таку систему у лікарні», – каже голова опікунської ради Андріана Мальська.

«H.O.P.E. we help children» – благодійний фонд, створений громадянином Німеччини Вольфганом Понто у містечку Ванген ім Альгой у 2015 році. Фонд займається поліпшенням медичного забезпечення хворих дітей України і його підтримують спонсори у Німеччині.

Нагадаємо, підлітки зібрали кошти на нове обладнання для лікарні Охматдит.

Як ми писали раніше, киян запрошують на благодійну екскурсію Байковим некрополем на підтримку відновлення Стіни Пам’яті.

Фото: facebook.com/OHMATDYTLVIV.

Підтримай ШоТам