Область надасть Львову ще одну земельну ділянку для будівництва сміттєпереробного комплексу

logo
72084_oblast_nadast_lvovu_we_odnu_zemelnu_dilja.jpeg


Найближчим часом Львівська ОДА скерує офіційну пропозицію міській владі Львова, де запропонує ще одну земельну ділянку для будівництва сміттєпереробного комплексу.

Про це у коментарі кореспонденту 032.uа розповів губернатор Львівщини Олег Синютка. 

“Я на сьогоднішній день переконаний, що попередня ділянка відповідає всім екологічним вимогам для того, аби там будувати комплекс для переробки сміття. Ми проти того, щоб робити окремо там ще один полігон, але вважаємо, що те, що стосується сміттєпереробного заводу, там є абсолютно всі вимоги”, – зазначив Олег Синютка.

Зазначимо, що під час розмови Олег Синютка відмовився називати територіальне розміщення нової земельної ділянки, зазанчивщи лише те, що пропозицію щодо цієї ділянки міська влада у Львові отримає вже незабаром.

Нагадаємо, що 27 січня цього року, за дорученням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, керівництво Львівської області передало Львову земельну длянку на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП «Сірка», для споруження там сміттєпереробного комплексу. 

Для дослідження нормативних вимог до облаштування полігону та будівництва об’єктів поводження з твердими побутовими відходами на територі “Сірки”, міський голова Львова створив науково-експертну групу, яка проводила дослідження земельної ділянки. За висновками комісії, ця ділянка є непридатною для розміщення там сміттєпереробного комплексу. 

Читайте також на нашому сайті: 

Зійшов сніг, а разом з ним і асфальт: як виглядають вулиці Львова після зими (ФОТОРЕПОРТАЖ).

На виїзді зі Львова трапилась ДТП: фото з місця події.


А поділитися?Вам має сподобатись...