Облави – це чітка ознака тоталітаризму

logo
148198_oblavi_ce_chitka_oznaka_totalitarizmu.jpeg


10455124 10202947615386133 7352168175993651531 nА я проти тотального порушення прав людини! Безпідставно мене на вулиці ніхто не має права ловити. Ловите – конкретно по рішенню відповідного оргнау – Петра, Івана, Валентина.

Облави – це чітка ознака тоталітаризму. В нас немає комендантської години. В нас немає навіть оголошеної війни.

Нащо оця показуха? Щоб усі боялись?

За таким самим принципом пропоную від сьогодні, для виявлення підробних документів, обшукувати планомірно всі будинки Львова. По 5 на день.І боронь Боже, нікого не попереджувати про такі обшуки.От , сволочі, документи підробляють… Держава має з цим боротися. І щоб надійно – давайте тотальні обшуки. Без вибору!

Або по-новому виявляти хворих на ВІЛ чи туберкульоз – ловити на вулиці, і примусово брати аналізи! Держава має мати достовірну статистикуВи думаєте, що отакі облави по всій Україні чимось відрізняються?З позиції прав людини – нічим!Оці обшуки є цинічним порушенням прав людини на приватне життя! Демонстрацією, що про права в людини в Україні можна просто забути!

Це утвердження тоталітаризму. І посягання на будь-якку приватність. Демонстрацією безкарності влади і фіксуванням її безперешкодного втручання у наше життя як норму.В цивілізованих державах діють відповідні механізми притягнення до відповідальності за ухиляння від служби в армії. Але у жодній державі, де є верховенство права, такі облави є неможливі. Бо нічого спільного з правом не мають!.Облави – це з ряду концтаборного режиму.Ми не в концтаборі! Поки!Але, як так далі буде – скоро усі там будемо.Якщо такі порушення схаваємо, закриємо очі, “бо нас це не стосується”, завтра у нас вдома шукатимуть що-завгодно і кого -завгодно, проводитимуть обшуки. Під будь-яким приводом.Є право людини на приватне життя. В яке не може втручатися держава.Є законні механізми призову. Облав там нема. І бути не може!


А поділитися?