Одягнути безхатьків: у Львові розпочалась благодійна акція «Між нами – тепло» (відео)

logo


image

Мета акції «Між нами — тепло»: щоб кожен, кому потрібний зимовий одяг, зміг його отримати безкоштовно. Ініціатором акції є Львівський міський центр соціальних служб.

Біля Порохової вежі нужденні можуть взяти теплий одяг та взуття, який їм  залишили волонтери соццентру «Між нами». Прихопити собі вбрання з дерева можна безкоштовно. Акція триватиме до 10 грудня.

Ми вирішили зробити таку акцію, як проводили закордоном. Спробувати.. І включилися, нам сподобалося. Як тільки ми розпочали розвішувати речі, дуже багато людей прийшло потребуючих дійсно. Вони вчора ті речі брали і так щиро дякували, що це нас зарядило й ми вирішили продовжувати. – каже Тетяна Костик, фахівчиня центру соціальних служб «Між нами».

Що цікаво, на ніч одяг не забирають. Водночас соціальні працівники просять всіх охочих долучатись до акції і поділитися одягом з тими, хто його потребує.

Напередодні новорічних свят творити добро може кожен. Для цього потрібно лиш принести теплі речі до Порохової вежі або ж у Львівський міський центр соціальних служб, на вулиці Театральній, 10 чи в Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян, що на Кирилівській, 3а, – наголошує журналістка Софія Білик.

Клієнти нашого закладу найчастіше потребують теплих речей. Тобто це і спідня білизна, і теплі зимові шкарпеточки, рукавиці, шапки, взуття великих розмірів, тобто від 42-48 навіть 50, – розповідає Світлана Никлева, соціальна працівниця Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян.

Віра Коновал – pravdatutnews.com