Орієнтувальники Львівщини на національних змаганнях вибороли 10 медалей

ЛЮДИ

Найбільше медалей спортсмени Львівщини вибороли на короткій дистанції

Днями у місті Олешки, що на Херсонщині, відбулися кілька стартів зі спортивного орієнтування. Там провели чемпіонат України, етапи Кубка України та всеукраїнські змагання з орієнтування бігом ІІІ-IV рангу. У змаганнях взяли участь 300 спортсменів .

Найбільше медалей спортсмени Львівщини вибороли на короткій дистанції. Чемпіонами у віковій групі до 18 років стали Єлизавета Остапенко серед жінок та Юрій Скворцов серед чоловіків. Серед юніорів віце-чемпіоном став Ігор Кражев. Серед дорослих «бронзу» виборола Олена Бабич, – повідомляють в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

На довгій дистанції серед спортсменів до 18 років «золото» також вибороли Єлизавета Остапенко та Юрій Скворцов. «Срібним» призером серед юніорів також став Ігор Кражев. Такі ж результати Єлизавета, Юрій та Ігор продемонстрували і на середній дистанції.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.