“Пальчик звисав фактично на краю шкіри”: львівські медики врятували руку трирічному хлопчику. Відео

logo


image

До львівської лікарні поступив 3-річний хлопчик з відірваним пальцем. Дитина запхала руку у січкарню. Медикам вдалося успішно пришити палець Тимофія.

Про це повідомили у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги у Львові.

У Львові хірурги зі США прооперують 25 дітей із вадами серця

Подробиці інциденту

3-річний Тимофій грався зі своїм другом у селі та засунув руку у січкарню. Йому майже повністю відірвало вказівний палець. 

“Дитина до нас була екстрено доставлена. Ми розпочали невідкладну операцію, мікрохірургічну. Під мікроскоп були відновлені усі структури – фаланги пальчика і зараз нам потрібно ще 6 днів для того, щоб ми зорієнтувалися який буде прогноз втручань” – повідомив завідувач 1-го хірургічного відділення лікарні швидкої допомоги Гнат Герич.

Надалі хлопчика чекає амбулаторне лікування та декілька коригуючих операцій. 

Інші події про медичну допомогу у Львові

Вперше в Україні львівські спеціалісти Блоку панкреато-біліарної рентген інтервенційної ендоскопії застосували найсучасніший малоінвазивний метод ендосонографічно-асистованої емболізації спіралями варикозно розширених вен шлунка для зупинки кровотеч під час лікування.
В рамках проекту фонду “Запорука”, який займається створенням у Львові відділення трансплантації кісткового мозку, група лікарів Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, відправилася на навчання в Італію.