Під дощем, але урочисто: На Львівщині склали військову присягу 650 призовників – відео (Відео)

logo
151137_pid_dowem_ale_urochisto_na_lvivwini_sklal.jpeg


За темою

650 призовників склали військову присягу на Львівщині. Урочистості тривали на плацу навчального центру. Про таке повідомляє “5 канал”. 

Підтримати новобранців прийшли рідні та друзі. Більшість солдатів, які присягнули на вірність українському народові – родом із Донеччини та Луганщини. Впродовж місяця вони вивчали теорію та пройшли школу молодого бійця. Тренували їх інструктори, які мають реальний бойовий досвід у зоні АТО. Після закінчення строкової служби усіх новобранців відправлять до військових частин. Проте до зони бойових дій вони не поїдуть.

Військовослужбовець ЗСУ Микола Ващук каже: “Зараз в розвідувальному батальйоні. Якщо все буде добре, то так і залишусь у розвідці. Було декілька денних стрільб, нічна стрільба, метання гранати було”.

Володимир Безбородов, заступник начальника навчального центру, розповів: “Підготовка військовослужбовців строкової служби здійснюється загалом за 80 військовими спеціальностями. Не забуваємо, що зараз наймогутніша найпотужніші сили – це артилерія. Лише артилерійських підрозділах готують по 4 напрямкам”.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою:

Серед ланів з гелікоптерами: видовищний вишкіл від десантури ЗСУ – ФОТО


А поділитися?