Підприємиця, податківець і сільський голова: деталі про нових очільників РДА на Львівщині

logo


Головою Миколаївської РДА став 38-річний Андрій Вовчастий, який працював на посаді начальника Сколівської податкової інспекції Стрийського управління ГУ ДФС Львівщини. До того він був головним державним інспектором Миколаївського відділення Стрийської ОДПІ.

Згідно з даними в декларації, Андрій Вовчастий володіє квартирою у Миколаєві площею 80 м² та автомобілем ВАЗ-2104 1990 року випуску. За минулий рік він заробив понад 120 тис. грн і стільки ж — його дружина Мирослава Вовчаста. За кредитами вони разом сплатили 27 тис. грн та у готівці зберігають по 10 тис. грн кожен.

***

Мостиську РДА очолив 54-річний Любомир Галів, який двічі був головою Долиняньскої сільської ради Городоцього району. У 2015-му році він опинився у центрі земельного скандалу через спробу віддати під забудову 6 га землі сільської ради. Після цього працював на посаді начальника дільниці Самбірського управління водного господарства.

У своїй декларації Любомир Галів вказав будинок площею 48 м² у селі Годвишня, що належить його дружині Лесі Галів, та незавершений будинок у Городку площею 234 м². Також він володіє ділянкою площею 10,2 га в Долинянах, а його дружина має ще 20 га землі в тому ж селі. Любомир Галів їздить на BMW X5 2002 року випуску, а його син Ростислав — Volkswagen Jetta 1985 року випуску.

За минулий рік Любомир Галів заробив майже 40 тис. грн, та отримав ще 16 тис. грн на двох із дружиною як відсотки від вкладів у “Ощадбанку”. Нам банківських рахунках сім’я Любомира Галіва зберігає понад близько 600 тис. грн.