Після спеціального навчання комунальники взялися за обрізку дерев на просп. Чорновола

logo


У Львові на просп. Чорновола проводять обрізку дерев. Це планова санітарна процедура, яку проводять до початку вегетативного періоду. Обрізати дерева почали з понеділка, 20 січня, з непарної сторони проспекту. З іншого боку цю роботу провели минулого року.

Як розповіли у Шевченківській адміністрації, комунальники забирають сухі гілки, а також ті, що нависають на пішохідну чи проїжджу частини. На висоті чотирьох метрів.

Роботи виконує дочірнє підприємство «Парк Високий замок» ЛКП «Зелений Львів». Його працівники пройшли навчання із правильної обрізки, тож крона дерева не руйнується.

Нагадаємо, навесні минулого року у Львові міська рада заборонила обрізати дерева, допоки комунальники не пройдуть спеціального вишколу.

«Ми почали обрізку від вул. Варшавської від кільця і будемо проводити роботи так само до кільця на проспекті Чорновола. На цій ділянці ростуть липи, вони добре переносять обрізку. Обрізаються гілки для забезпечення безпеки пішоходів», –прокоментувала спеціалістка відділу комунального господарства Шевченківської РА Марія Улинець.