По 100 тисяч гривень отримають у Львові ще 152 учасники АТО/ООС

logo


Як повідомили кореспонденту АрміяInform у Львівській міській раді, виконавчий комітет ЛМР затвердив список учасників АТО/ООС для отримання матеріальної допомоги розміром 100 тис. грн. У переліку — 152 особи.

На засіданні виконавчого комітету було ухвалене рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на розв’язання соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції / операції Об’єднаних сил, які мешкають у Львівській міській територіальній громаді. Розмір цієї виплати – 100 тисяч гривень.

читайте також:

За період дії «Комплексної програми підтримки учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їхніх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні та деяких інших осіб», 4860 учасників АТО/ООС вже отримали таку допомогу на загальну суму 486 мільйонів гривень.

Програма діятиме до 2022 року. Зважаючи на те, що до складу львівської громади увійшли 15 населених пунктів, збільшено фінансування програми: на  2021 рік передбачено 105 мільйонів гривень, на 2022 рік — 115 мільйонів гривень.