Поліція допомагатиме фіскалам боротися з контрабандою на митниці

logo
200692_policija_dopomagatime_fiskalam_borotisja_.jpeg


Фіскали обіцяють, що дії правоохоронців не перешкоджатимуть митному оформленню та не призведуть до необгрунтованих затримок.фото ілюстративне: прес-служба ГУ ДФС у Львівській області

фото ілюстративне: прес-служба ГУ ДФС у Львівській області

Державна фіскальна служба України та Нацполіція розробили спільний алгоритм дій для реалізації експерименту щодо протидії контрабанді. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС України.

Механізм містить два блоки. Перший з них регулює перебування поліцейських у зонах митного контролю. Відповідно до повідомлення, поліцейські зможуть перебувати там з письмового дозволу начальника митного поста чи представника Прикорднонної служби.

Поліцейські мають повідомляти митників про можливі випадки контрабанди, а оглядати вантажи чи автомобілі зможуть тільки в рамках відкритого кримінального провадження.

Другий блок співпраці полягатиме в укладенні спільної угоди про надання доступу до системи митного оформлення «Інспектор-2006». Також фіскали отримали перелік поліцейських, яким буде надано право перебувати в зонах митного контролю. До кінця тижня цей перелік буде переданий до митниць.


А поділитися?