Поліція оприлюднила результати операції «Мігрант» на Львівщині

logo
149271_policija_opriljudnila_rezultati_operaciji.jpeg


13:00 10 листопада 2017 р.

В обласному управлінні поліції запевнили: «Від початку операції «Мігрант» правоохоронці виявили у Львові та на території області тринадцятьох нелегальних мігрантів та 51 порушника законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили також сьогодні, 10 листопада, «З них 47 осіб працівники регіональних підрозділів Державної міграційної служби України притягнули до відповідальності за статтею 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України), двох – за статтею 204 (порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів), а ще двох – за статтею (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) Кодексу України про адміністративні правопорушкення. Направлено 37 подань про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження та 14 подань про заборону в’їзду іноземцям та особам без громадянства в Україну. Щодо ще 65 іноземців, котрі перебувають на території України направлені подання про скорочення їм строку тимчасового перебування у нашій державі».

Про це поінформували в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також нагадали: «Операція під умовною назвою «Мігрант» розпочалася на Львівщині 26 жовтня і триватиме до 24 грудня. Метою відпрацювання єзапобігання та протидія нелегальній міграції та іншим порушеннямзаконодавства України в міграційній сфері».


А поділитися?Вам має сподобатись...