Порошенко відкрив у Львові перинатальний центр. Фото

logo
183280_poroshenko_vidkriv_u_lvovi_perinatalnij_c.jpeg


За останні два роки на будівництво перинатального центру витратили 123 млн грн.фото: Христина Процак/Facebook

фото: Христина Процак/Facebook

Сьогодні, 20 квітня, Президент України Петро Порошенко відкрив у Львові перинатальний центр. Також він подарував адміністрації сертифікат на УЗД-апарат. Приймати пацієнтів перинатальний центр почне у травні.

«Цей об’єкт – гарний приклад співпраці держави, області та міста», — зауважив глава держави.

За словами заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, наразі відкрили першу частину перинатального центру. Він сподівається, що приблизно за рік медзаклад відкриють повністю. Загалом на будівництво центру було витрачено за останні два роки з державного та обласного бюджету 123 млн грн.

Як розповіла у коментарі Tvoemisto.tv лікарка-неонатолог перинатального центру Ярослава Редик, медзаклад реально почне приймати пацієнтів за півтора місяці, оскільки наразі приймають та налаштовують нове обладнання. Зокрема йдеться про відкриття пологового відділення на 75 ліжок та адмінкорпус. 

Ярослава Редик додала, що сподівається на те, що другу чергу відремонтованого обласного перинатального центру відкриють до кінця року. 

Нагадаємо, Львівський обласний перинатальний центр на вул. Джорджа Вашингтона, 6 припинив свою діяльність у вересні 2013 року. Відкриття частини перинатального центру мало відбутись у 2017 році, однак його переносили.


А поділитися?Вам має сподобатись...