Посадовця львівського аеропорту оштрафують за корупцію

logo
162153_posadovcja_lvivskogo_aeroportu_oshtrafuju.png


Прокуратура Львівської області вимагає покарання за корупцію посадовцеві «Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького». Як інформує прес-служба прокуратури Львівської області, чоловік несвоєчасно повідомив НАЗК про суттєві зміни у майновому стані – придбання автомобіля Subaru Forester за понад 200 тис. грн.

«Апеляційний суд Львівської області підтримав позицію органів прокуратури та залишив у силі рішення суду першої інстанції, відповідно до якого начальника служби радіотехнічного забезпечення ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» визнано винним у порушенні вимог фінансового контролю», – йдеться у повідомленні прес-служби.

За цим фактом, працівниками УЗЕ у Львівській області складено адмінпротокол за порушення вимог фінансового контролю, а згодом на посадовця накладено стягнення у вигляді штрафу від 1700 до 3400 грн.

Крім цього, перед керівництвом держпідприємства, Львівська місцева прокуратура №2 ініціювала питання щодо притягнення порушника до дисциплінарної відповідальності.


А поділитися?