Поштовий рекорд: 19 днів йшов лист у Львові з вулиці Червоної калини на вулицю Шевченка

logo


Цей лист рухався зі швидкістю 40,5 метра за годину або 0,7 м за хвилину – у 24 рази повільніше, ніж повзе гігантська черепаха.

Про цю історію Dailylviv.com розповів адресант, який надав світлину конверта цього листа. 

За допомогою карти Google довідуємося, що у Львові з відділення №49 Укрпошти на вулиці Червної калини, 113 до офісу ТОВ Львівгаз збут, що на вулиці Шевченка, 11, найзручніше доїхати трьома маршрутами: двома – за 30 хвилин і одним – за 39 хвилин. 

Три цих дистанції відповідно такі: 14,2 км, 14, 4 км і 18,5 км. Пішки треба було би йти, мабуть, чотири-п’ять годин. 

Та найбільш загадковим є четвертий, поштовий, маршрут, яким з відділення №49 дістався до офісу ТОВ Львівгаз збут звичайний лист з документацією.

Адресант віддав його у руки поштової працівниці 6 січня, а адресат фактично одержав цього листа 25 січня – через 19 днів.

Причому на конверті не було ніякого штемпелю про дату і місце відправлення цього листа, а зазначена лише дата прибуття – 23 січня 2022 року. Певно, для того, щоб така тривала подорож листа не була офіційно занесена до якоїсь книги якогось рекорду.

А, можливо, у такий спосіб відділення Укрпошти у Львові намагається прищепити львів’янам звичку до придбання дорожчих марок для дорожчих листів – рекомендованих, з повідомленням про вручення і т.п. 

Якщо перевести 19 діб у години, то, виявиться, що цей лист рухався зі швидкістю 40,5 метра за годину або 0,7 м за хвилину. Це у 10 разів швидше, ніж повзе равлик, але аж у 24 рази повільніше, ніж пересувається гігантська черепаха.