Правоохоронці встановлюють, хто викинув мертве немовля

logo
64256_pravoohoronci_vstanovljujut_hto_vikinuv_m.jpeg


На вулиці Мазепи у житловому будунку знайшли мертве немовля. Тіло залишили у підїзді в паперовій коробці. Спочатку правоохоронці підозрювали, що дівчинку могли викинути живою. Втім при огляді побачили, що дитина померла ще декілька днів тому, а на її тілі є сліди розтину. Батьків мертвого немовлятка зараз шукають.

Коли вранці двірничка прийшла прибирати підїзд, на 13 поверсі вона натрапила на жахливу знахідку – коробку, в якій було тіло немовляти. Сталося це приблизно о 8:30. Шокована двірничка викликала майстрову з ЖЕКу, а потім і поліцію. Спочатку, пригадує пані Галина, навіть не зрозуміла, що то лежить немовлятко.

«Коробка така звичайна картонна, там нічого не написано було на ній. Я відкрила подивилися, бо спочатку не зрозуміла, чи це лялька, чи дитина. В під’їзді ше трохи темно було, тому я винесла коробку на балкон – там світла більше. І аж там вже побачила, що це мертва дитинка», – розповіла двірничка Галина Юріна.

Цей випадок шокував усю багатоповерхівку. Планування будинку особливе – ліфт та сходова клітка в окремих коридорах від квартир. Тому ніхто нічого підозрілого не помітив, але люди не вірять, що таке міг зробити хтось із мешканців. Та й вагітних, кажуть, у їхньому під’їзді не було.

«Боже, та я в шоці! Навіть сприйняти то неможливо, навіть не віриться, що то може бути. Он сама з дитинкою. Страшно то уявити. Я думаю, що то підкинули», – говорить мешканка багатоповерхівки Ірина Баліченко

Під’їзд закривається на домофон. Відтак, якщо коробку з немовлям приніс хтось чужий, то хтось із мешканців мусив відкрити двері. Правоохоронці продовжують опитувати людей, хоча за такий жахливий вчинок, кримінальна відповідальність не передбачена. Дитину викинули вже мертвою.

«Це труп дитини не новонародженої, а вже після розтину, який був проведений попередньо в медичних умовах. Дана дитинка вже була загримована і підготована до поховання. Припускаємо, що тіло було видане батькам або комусь із батьків, але з невідомих причин вони його не поховали, а вчинили ось так», – пояснив заступник начальника слідчого управління обласної поліції Роман Форись.

Народилася дівчинка, найвірогідніше, у пологовому. Її батьків ще не становили. У поліції припускають, що викинути тіло могли у стані шоку.


А поділитися?