Правоохоронці провели рейд на автобусних маршрутах Стрийського району

logo


17 Січня 2024, 17:36

Автобусні маршрути 344

Автобусні маршрути

Під час рейду на автобусних маршрутах Стрийського району правоохоронці склали 9 протоколів та 3 акти за
порушення автотранспортного законодавства перевізником ТОВ «Миколаївське АТП-14627».

Про це повідомили в Львівській ОДА.

Працівники департаменту дорожнього господарства спільно з працівниками відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Львівській області та інспектори відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби
України з безпеки на транспорті перевірили дотримання вимог автотранспортного законодавства під час випуску автобусів на лінію.

«Окрім перевірок щодо дотримання транспортного законодавства, спільні перевірки дозволяють вкотре наголосити перевізникам на важливості постійної та безперебійної роботи автоматизованої системи оплати проїзду», – зазначає директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

Департамент дорожнього
господарства закликає жителів області, у разі виявлення фактів порушення перевізниками розкладу чи схеми руху звернутися до департаменту для прийняття управлінських рішень та унеможливлення в подальшому таких порушень. Зареєструвати звернення можна за коротким номером «Гарячої лінії області» – 112, або номером «Урядової гарячої лінії» -1545.

Повідомляємо, що такі рейдової перевірки на Львівщині проводять систематично.