Проект «Озеленення планети»: саджанці з Львівщини надіслали в усі міністерства та ОДА України

logo


image

У міністерства та облдержадміністрації України відправили понад 1300 саджанців з Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру.

У такий спосіб Львівщина долучилася до проекту «Озеленення планети», в межах якого 10 квітня по всьому світу планують висадити мільйон дерев, передає пресслужба Львівської ОДА.

«Ми зшиваємо нашу країну дорогами, об’єктами соціальної інфраструктури, які активно будуються у всіх регіонах. Висадження дерев – це теж чудова акція об’єднання. Цього року 30-та річниця Незалежності України. Саме по 30 дерев відправили у державні структури. Хочемо, щоб дерева з Львівщини зеленіли всюди», – зазначив голова ОДА Максим Козицький.

Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр забезпечує підприємства Львівської та сусідніх областей якісним насінням для вирощування сіянців і саджанців лісових порід. На цьому підприємстві впродовж останніх років реалізується проект побудови першого в Україні сучасного лісорозсадницького комплексу з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою на основі технологій шведської компанії «ВСС АВ».

Лісорозсадник щороку продукує 3,5 млн саджанців, але може збільшити виробництво до 15 мільйонів. Цього року з обласного бюджету для розвитку центру виділили 3 мільйони гривень.

Нагадаємо, в Україні вже підготувалися до міжнародної екологічної акції «Greening of the Planet» під час якої буде висаджено один мільйон дерев за одну добу в різних куточках світу.